Як тебе не любити, Києве мій!

Як тебе не любити, Києве мій!

Команда SGS вітає киян і всіх, для кого Київ — це місто сили, свободи та незламності.

Київ щодня доводить, що справжня стійкість — це не лише вистояти, а й продовжувати жити, працювати, допомагати й відновлюватися. Це місто з великим серцем, глибокою історією та вірою в безпечне майбутнє.

Бажаємо столиці миру, захисту, розвитку та якнайшвидшого очищення української землі від усіх наслідків війни!